Interneto puslapių kūrimas

interneto puslapių kūrimasMes žinome, kaip sukurti gerą interneto svetainę verslui. Tai darome ne vienerius metus ir mokomės ne tik iš savo klaidų, bet ir savo klientų klaidų. Skaitykite toliau ir sužinokite, koks turi būti tikrasis interneto puslapių kūrimas.

Interneto puslapis – darbo įrankis

Ne vizitinė kortelė… Ne būdas pasirodyti prieš draugus, o kartais ir prieš konkurentus. Ne enciklopedija. Interneto puslapis turi būti darbo įrankis, kuris, priešingai, nei darbuotojai, dirbtų be poilsio 24 valandas ir 7 dienas per savaitę. Taip pat ir 365 dienas per metus. Be jokių išeiginių!

Ką gi interneto puslapis turi dirbti? Šluoti ir maisto gaminti jis nesugeba. Užtai jis sugeba vieną dalyką – parduoti. Interneto puslapis gali parduoti paslaugas ir prekes. Aišku, jį reikia paruošti pardavimui. Interneto puslapių kūrimas, kuris yra orientuotas į pardavimus, dabar yra aukštumoje…

Mobilusis internetas – neatrastas lobis

Kol kas Lietuvoje mobiliuoju internetu naudojasi trečdalis mobiliųjų telefonų vartotojų. Bet ši dalis nuolatos auga. Tikėsime, kad 2015 metų statistiką suvedus paaiškės, kad 40 proc. visų mobiliųjų naudotojų naudoja mobilųjį internetą. Lietuvoje jis pakankamai greitas ir tikrai nebrangus.

O kuo tai susiję su interneto puslapiais? Kūrėjų dažnai prašoma padaryti, kad interneto puslapis gražiai atrodytų ne tik kompiuterio ekrane, bet ir išmaniojo telefono ekranėlyje. Ir ne veltui, nes daugybė žmonių puslapius lanko tik išmaniajame įrenginyje, todėl ir tiems žmonėms puslapis turi parduoti…

SEO – pasakų ir realybės riba

Interneto puslapių kūrimas yra glaudžiausiai susijęs su SEO. Nuo kūrėjų priklauso, ar kodas bus švarus, ar nuorodos bus su raktiniais žodžiais, ar skaičių kratiniais. Daugybė vidinio SEO momentų priklauso nuo kūrėjų. Išorinių nuorodų Lietuvoje galima greitai ir nebrangiai prisirinkti, tačiau jos bus bevertės be vidinio SEO. Tai nematomas darbas, kurį atlieka kiekvienas interneto puslapių kūrėjas.

Su SEO mitais susiduriame kasdien, nes žmonės pasiklydę informacijos pertekliuje ir gandų jūroje. Akivaizdu tik viena – jei kūrėjas padarys SEO atžvilgiu gerą puslapį, jis bus randamas beveik iš karto. Taip jį lankys žmonės ir taip jis galės parduoti.

Interneto svetainės dizainas, turinys ir SEO – štai patys svarbiausi dalykai. Tiesa, dizaino įtaka vis mažėja, nes jį galima tiesiog nusipirkti už 50-100 eurų iš užsienio dizaino parduotuvių ir prisitaikyti savoms reikmėms.

Atkreipkite dėmesį į minėtus momentus. Mes juo žinome puikiai, todėl galime padaryti tokius puslapius, kuriais klientai džiaugiasi ne vieną dieną ar metus.

Taip sakome mes, Graphicbox.lt komanda!