Įmonių registravimas ne visada geriausia išeitis

imones pirkimasJeigu dvejojate ar imtis nuosavo verslo, visada reikia pasverti galimus pliusus ir minusus. Taipogi labai padėti turėtų ir gilinimasis į tai, kaip tą verslą reikėtų įforminti. Yra nemažai žmonių, kurie patyrė didžiulius nuostolius vien dėl to, kad veiklos įteisinimas buvo atliekamas netinkamai. Paprastai kalbant, norint išvengti nuostolių, tiesiog naudinga būtų pasidomėti UAB bei kitų įmonių steigimo bei įsigijimo peripetijomis. Ne ką mažiau aktualu turėtų būti ir tai, kad kai kuriais atvejais vertėtų rinktis individualią veiklą. Ekspertai vieningai sutaria, kad kiekvienos asmens situacija yra skirtinga, tad ir veikla turėtų būti įteisinama skirtingais metodais.

Aišku, kad daugelis žmonių per daug gerai mąsto apie savo verslumo galimybes ir tai parodo būtent netinkamas veiklos formos pasirinkimas. Pavyzdžiui, yra asmenų, kurie tiesiog teikia paslaugas ir tiek. Jie nori įteisinti veiklą ir galiausiai tą padaro. Blogiausia tai, kad jie veiklą įteisina įkuriant UAB. Paprastai kalbant, toks pasirinkimas pavieniams asmenims nėra labai geras, ypač jeigu biudžetas yra smarkiai ribojamas. Per daug didelę pinigų sumą tenka išleisit įmonės registravimui. Jeigu tai daroma be jokios pagalbos, tenka atitikti ypač didelius reikalavimus, o ką jau kalbėti apie kitas išlaidas. Tokiems asmenims patariama imti individualios veiklos.

Trumpai tariant individualią veiklą pagal pažymą turėtų rinktis visi paslaugų tiekėjai, kurie tiesiog susikūrė sau darbo vietą. Matote, tokiu atveju, galėsite mokėti mažiau mokesčių, daugiau laisvės paliekama sprendžiant darbo apimtis bei kitus svarbius klausimus. Ką jau kalbėti apie išlaidas įteisinant veiklą – jų tiesiog nėra ir tiek. To nebūtų steigiant ar perkant įmonę.

Dabar daugelis ekspertų pataria atidžiau pasidomėti įmonių įsigijimo privalumais. Anot Parduodameimones.lt, įsigyti UAB galima per vieną darbo dieną, o tiksliau – viskas trunka vos porą valandų ir viskas. Klientas turi įmonę ir jam priklauso visos akcijos. Tačiau, pasirinkus UAB, taipogi reikės žinių apskaitos valdyme bei kituose biurokratiniuose klausimuose. Dėl šios priežasties teks išlaidauti reguliariai. Tad, būtinai įvertinkite kas jums asmeniškai būtų geriau ir nesirinkite tokių veiklos įteisinimo formų, kurios kainuoja per daug brangiai.