Įdomiausios vestuvinės fotosesijos

fotosesijosĮprastos vestuvinės fotosesijos foto studijose ar tiesiog medžių apsuptyje liūdi dėl vis mažesnio populiarumo ir tai yra suprantama, kadangi tokios fotosesijos su laiku tampa vis banalesnės bei nebeoriginalios. Šiandien apžvelgsime įdomiausias šiomis dienomis populiarumu pasižyminčias vedybų fotosesijas, kurios, darbą atliekant profesionaliam fotografui, garantuoja išskirtinai gerus rezultatus.

Fotosesija vandenyje
Apie vestuvines fotosesijas vandenyje dar prieš keletą dešimtmečių niekas nebūtų net pasvajojęs, o dabar jos – ne tik realybė, tačiau ir populiari idėja. Taip veikiausiai yra dėl milžiniškos technologijų pažangos padarytos per pastaruosius metus, kuri leidžia fotoaparatams netgi ir fotografuojant po vandeniu garantuoti ypač aukštą nuotraukų kokybę, kuri leidžia daryti nuotraukas ne tik vandens paviršiuje, tačiau ir panėrus po vandeniu. Taip, vedybų fotosesijos vandenyje dažniausiai reikalauja išties didelių investicijų, kadangi tokias fotosesijas geriausia atlikti nardymui suteikiamomis puikiomis sąlygomis garsėjančiose valstybėse, kaip Australijoje ar Egipte, o tam yra reikalingi tiek kelionės bilietai, tiek ir įrangos bei fotografo nusivežimas. Vis dėlto, tokią fotosesiją galima atlikti ir Lietuvoje. Iškart įspėsime, kad yra pakankamai mažai fotografų, kurie sutiks atlikti tokią avantiūrą. Taip pat, būtina išsirinkti tam tinkamą vandens telkinį.

Fotosesija kalnuose
Fotosesija kalnuose, vėlgi, reikalauja išties didelių lėšų. Juk tam reikia keliauti į aukštais kalnais pasižyminčias valstybes, o tam, kad fotosesiją būtų galima atlikti juose, reikia tiek fotografijai, tiek ir keliavimui į kalnus specializuotos įrangos. Vis dėlto, aukoti save vardan vestuvinės fotosesijos kalnuose tikrai verta, nes kalnuose, baltu sniegu nuklotose vietose, atliktos fotografijos atrodo tiesiog idealiai, todėl jei tik jūsų finansinė padėtis yra pakankamai stabili, kad galėtumėte sau leisti atlikti tokią fotosesiją – nedvejodami ryžkitės.

Ekstremali fotosesija
Šiomis dienomis žmones kasdieninė rutina bei įvairios problemos vis labiau žlugdo, naikindamos jų psichologines atsargas, todėl galimybė atsipalaiduoti tampa ypač vertinama. O kaip geriau atsipalaiduoti, jei ne džiaugiantis ekstremaliomis pramogomis? Būtent dėl to, šiomis dienomis ekstremalias pramogas, kaip šuolius parašiutu ar vandens sklandymą, kitaip vadinamą „kaitingu“, pamilsta vis daugiau žmonių. Šis dalykas iš esmės prisideda prie to, jog sparčiai didėjančiu populiarumu pasižymi ekstremalios vedybų fotosesijos – jos garantuoja ne tik galimybę atsipalaiduoti, bet ir stulbinančios kokybės fotografijas su mylimu žmogumi, o tai yra tiesiog ideali kombinacija.

Šie trys vestuvinių fotosesijų tipai tarp tų, kurie išsiskiria didžiausiu populiarumu, mūsų manymu yra patys originaliausi bei įdomiausi. Vis dėlto, tai tikrai nereiškia, jog jei norite originalios bei įdomios vestuvių fotosesijos, turite tik šiuos tris pasirinkimus – fotosesija yra jūsų asmeninė kūryba, prieš su mylimu žmogumi pradedant kurti savo gyvenimą, tad galite improvizuoti taip, kaip norite. Tačiau, tai taip pat nereiškia, jog kiekvieno žmogaus vestuvinės fotosesijos privalo būti originalios bei išsiskiriančios – jei neturite finansų ar noro atlikti tokią fotosesiją, tai tikrai nėra būtina. Tai tėra nedidelė vestuvių šventės, kurios svarbiausiu akcentu būsite jūs bei jūsų „antroji pusė“, todėl aukotis ne dėl vienas kito, o dėl fotosesijos, tikrai nėra verta.