Greita pagalba jūsų verslui

paskolos versluiKetinate pradėti savo verslą, tačiau pastebite, jog gali pritrūkti lėšų šiam žingsniui? Galbūt jau esate ilgametis verslininkas, bet šiuo metu patiriate vis daugiau sunkumų, todėl ieškote patikimos pagalbos? Nesijaudinkite, jei atsakymai į šiuos klausimus – teigiami, jūs turite puikią išeitį, tai – paskolos verslui.

Apsispręskite, kokie jūsų poreikiai

Paskolos paprastai teikiamos tik atsakingiems asmenims, pirmiausia gebantiems identifikuoti savo finansinę padėtį ir poreikius. Prieš kreipdamasis į tiekėjus, paskolos gavėjas privalo išsiaiškinti, kokiam tikslui ketina imti paskolą verslui ir kokiam terminui reikalingas būsimasis finansavimas. Tai padaryti galite padaryti atsakydami į paprastą klausimą – ar jums reikalinga ilgalaikė verslo paskola naudingoms investicijoms, turtui įsigyti, ar jūsų verslas susidūrė su trumpalaikiais sunkumais, kapitalo sąstingiu? Be to, ar paskola reikalinga verslo pradžiai, ar jau daugelį metų vykdote veiklą. Išsiaiškinę savo poreikius, galėsite lengviau išsirinkti, kokio finansavimo jums reikia, be to, galėsite įvertinti, ar esate pajėgūs norimo dydžio kreditui – atsakingam finansiniam įsipareigojimui įvykdyti.

Svarbiausia – žinoti galimybes

Įvertinę savo poreikius, taip pat galėsite lengviau suprasti, kokios jūsų galimybės. Jei jūsų verslas dar tik pradinėje stadijoje, o įkeisti ir taip negausių materialinių išteklių nenorite, jums reikalingos naujoms įmonėms suteikiamos paslaugoms. Jos paprastai skirtos investicijoms į ilgalaikį materialųjį ir nematerialųjį turtą – pirkimą, statybas, remontą. Taip pat šios papildomos lėšos padeda apyvartinio kapitalo vystymui. Juk sunku pradėti naują verslą, neturint reikalingų priemonių ir žaliavų ar papildomų prekių atsargų. Didesnėms įmonėms taip pat prireikia pagalbos, todėl verčiau nelaukti ir gelbėti savo verslą laiku. Pasiskolinę galite padengti laikinas skolas ar kitokius trūkumus, atnaujinti savo įrangą ir atlikti kitus svarbius veiksmus. Kreditus verslui galima gauti nesunkiai – suteikiamos paskolos internetu, tad kreditoriai, įvertinę esminius jūsų duomenis, greitai pateiks atsakymą dėl paskolos gavimo. Svarbiausia – tiksliai žinoti savo galimybes gauti paskolą, iš įsitikinti, jog paskolos davėjai yra patikimi – juk verslu rizikuoti nesinori.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Prieš imdami paskolą savo verslui, įsitikinkite, jog skolinsitės tik iš patikimų šaltinių. Pirmiausia, dauguma verslo kreditų suteikiami gan ilgam laiko tarpui – dažniausiai jis tęsiasi nuo 1 iki 5 metų. Žinoma, klientams suteikiama galimybė grąžinti paskolą bet kada dar prieš sutarties termino pabaigą. Tokiu atveju netaikomi jokie papildomi mokesčiai. Jei jau turite vieną paskolą, tačiau prireikia antros, nes turite greitai gauti lėšų norimam objektui įsigyti, jums gali būti suteikta dar viena paskola su užstatu. Tokiu atveju klientas nėra traktuojamas kaip nemokus, o papildomos paskolos gavimas gali būti dar paprastesnis, jei iki šiol kredito istorijoje neturite jokių trūkumų. Svarbiausia, kad jūsų pasirinkti kreditoriai užtikrintų, jog paskola verslui bus suteikta jums palankiomis sąlygomis ir kuo greičiau, kad galėtumėte nedelsdami pradėti veiklą arba sustoję ją tęsti. Ypatingai svarbus kredito teikėjų lankstumas ir supratingumas – įsitikinkite, jog turėsite galimybę paskolos grąžinimo terminą atidėti bent keliems mėnesiams arba pasiimti dar vieną paskolą. Kiekvienai atsakingai kredito teikėjų įmonei rūpi ne didžiulės palūkanos, o dėmesys klientų poreikiams. Rinkdamiesi skolintojus, įdėmiai stebėkite situaciją, aptarnavimą ir tai, kokiomis priemonėmis kreditoriai užtikrina sėkmingą jūsų bendradarbiavimą reikiamam laikotarpiui. Paskolos verslui davimas bei gavimas yra sudėtingi žingsniai, reikalaujantys pasiruošimo ir atidumo, todėl skirkite jiems pakankamai laiko.