Geriausios mergvakario idėjos

Vasara jau visai čia pat, o kartu su ja prasideda didysis vestuvių sezonas. Būti svečiu tokiose šventėse be galo smagu, tačiau geriausia nuotakos draugė susiduria su aibe užduočių ir atsakomybių. Dėl šios priežasties pasidalinsime, kokios mergvakario idėjos yra pačios geriausios tokiai progai.

Atsižvelkite į savo kompaniją. Įvertinkite, ar didžioji dalis merginų mėgsta ramų, ar labiau aktyvų laiko praleidimą. Žinoma, didžiausias dėmesys čia turėtų būti skirtas nuotakai.

Jeigu ramesnis poilsis jums malonesnis, verta surasti veiklą, kuri leistų puikiai ir prasmingai praleisti laiką. Galite užregistruoti visas merginas į kokius nors kelių valandų kursus – tapybos, picos gaminimo ar vyno degustacijos. Vakaras praleis linksmai ir prasmingai ir taip pat įgysite naujų įgūdžių.

BaidarėsKita vertus, gerą vasaros orą verta išnaudoti gamtoje. Būtent tokios veiklos puikiai tiks aktyviai laiką mėgstančioms leisti merginoms. Baidarių nuoma Vilniuje – vienas iš geriausių pasirinkimų. Suburkite drauges pusdieniui, kurį praleisite besimėgaudamos nuostabia Lietuvos gamta, saule ir šaunia kompanija. Gera žinoti ir tai, jog plaukdamos tuo pačiu metu puikiai pasportuosite. O tai aktualu tiek nuotaikai, tiek jos vestuvėms besirengiančioms pamergėms.

Kalbant apie sportą, tai užsienyje vis labiau populiarėja grupinės treniruotės programa kaip mergvakario praleidimo forma. Atskiroje patalpoje, kurioje esate tik jūs, galite drauge sportuoti, klausytis mėgstamiausios muzikos, plepėti ir planuoti, kaip mėgausitės tobulu desertu po tokios intensyvios veiklos.

Kaip jau minėjome straipsnio pradžioje tam, kad mergvakario idėjos būtų tinkamiausios jūsų nuotakai ir pamergėms, verta atsižvelgti į jų charakterio savybes bei pomėgius. Nieko tokio ir asmeniškai paklausti, kokia veikla patiktų labiausiai – tai daug geriau nei parengti programą, kuri nuvils užuot maloniai nustebinusi.

O pats svarbiausias sėkmės receptas – gera nuotaika. Jeigu visos būsite linksmos, aktyvios ir nuotaikingos ir šventė įsimins ilgam, ir norėsis tokius draugiškus pasibuvimus organizuoti daug dažniau.

Taigi, planuodamos savo ar savo geriausios draugės mergvakario šventę, prisiminkite atsižvelgti į bendrąją jūsų komandos nuotaiką. Įvertinkite, ar labiau mėgstate pasyvesnį ar, priešingai, aktyvesnį poilsį ir tuo remiantis rinkitės veiklas.