Fotoknygos gamyba – maketuotojų darbas

Fotoknygos gamybaFotoknyga – gražus prisiminimas, leidžiantis sugrįžti į malonią praeitį bei vėl iš naujo patirti kadaise išgyventas akimirkas.

Fotoknygos privalumai:

  • Estetiškas ir patogus būdas laikyti nuotraukas;
  • Gali tapti originalia dovana vestuvių, krikštynų ar gimtadienio proga;
  • Fotoknygoje sudėliotos nuotraukos niekada neišbyrės ir liks savo vietose;
  • Knygos pasakoja istorijas, o fotoknyga gali tapti jūsų gyvenimo istorijos arba įsimintinos šventės pasakotoja;
  • Fotoknyga – ilgaamžis

Fotoknygos gamyba susideda iš kelių etapų:

  1. Idėja – svarbiausia. Visų pirma reikia savo kompiuteryje susirasti ir išsirinkti pačias gražiausias ir širdžiai maloniausias nuotraukas, kurias norėtumėte matyti savo fotoknygoje. Jeigu neturite skaitmeninio nuotraukų varianto, galite atsiversti senus foto albumus ir juose tikrai rasite malonius prisiminimus keliančias nuotraukas – jas užneškite į įmonės fotostudiją.

Jeigu neturi gražių nuotraukų, galite paklausti fotoknygas gaminančios firmos, ar jie nedaro fotosesijų.

  1. Fotoknygos gamyba užsiima profesionalūs maketuotojai. Jie jūsų atsiųstas nuotraukas sumaketuoja, todėl antras fotknygos gamybos žingsnis – išsirinkti fotoknygos formatą. Jis gali būti įvairus, kiekviena įmonė pasiūlo savo variantų. Taip pat jeigu sunku išsirinkti pačiam – maketuotojai visada pataria šiuo klausimu.
  2. Trečias etapas – fotoknygos ruošimas. Maketuotojai sumaketuoja kompiuterio pagalba kiekvieną fotoknygos puslapį, atsižvelgdami į nuotraukų dydžius ir spalvų tonus – viską padaro taip, kad knyga atrodytų stilingai ir unikaliai.
  3. Fotoknygos gamyba ilgiausiai užtrunka savaitę laiko. Todėl paskutinis etapas – fotoknygos atsiėmimas.

Kiekviena fotoknyga – individualus kūrinys, kurį turėsite tik jūs. Tai puiki dovana tiek sau, tiek ir jūsų mylimiems žmonėms, kurie kartu su jumis yra fotoknygos puslapiuose.