Filmai ir serialai – šiuolaikinės jų žiūrėjimo tendencijos

filmai internetu

Anuomet vos tik pradėdavo rodyti vieną ar kitą naują filmą, kiekvienas kino mylėtojas suskubdavo į kino teatrus. Ir nors šiandien kino teatrai vis dar gausiai lankomi, anaiptol ne kiekvienas vartotojas pasirenka būtent tokį filmų žiūrėjimo būdą. Šiomis dienomis neretai nugali filmai internetu, kurie yra transliuojami įvairiuose internetiniuose portaluose. Kita vertus, kai internetinių portalų yra tiek daug, kai kuriems vartotojams prasideda tikras galvos skausmas, bandant nuspręsti, kuris portalas pats tinkamiausias. Tačiau ar iš tikrųjų viskas yra taip sudėtinga? Jei vartotojai pasirenka internetinius portalus, kurie yra patys populiariausi, galima būti tikriems, kad juose bus didžiausia filmų ir serialų bazė, o naujas turinys bus įkeliamas kiekvieną dieną – nepamirštant ir reguliariai lietuviškai įgarsinamų naujų filmų. Be to, populiariuose portaluose visuomet labai paprasta naršyti, kadangi portalų savininkai investuoja į didesnį patogumą vartotojams. Visa tai prisideda prie vartotojų patirties gerinimo.

Todėl, kai pagalvojama apie visą tai, kas buvo paminėta, nebekyla jokių klausimų, kodėl filmai internetu yra tokie paklausūs ir populiarūs. Juos renkasi tiek jauni, tiek ir brandaus amžiaus žmonės, todėl taip pat nereikėtų manyti, kad filmai žiūrėjimas internetu yra būdingas ir gali būti priskiriamas tik konkrečios amžiaus grupės vartotojams.

Taipogi reikėtų paminėti ir patogumo veiksnį, kurį suteikia ne kas kita, o kompiuterinės technologijos – trumpiau tariant, kompiuteriai, planšetės ir išmanieji telefonai. Be jų negalėtume įsivaizduoti sklandaus filmų žiūrėjimo. O kadangi šiandien kiekvienas vartotojas kišenėje turi išmanųjį telefoną ir nei vienos dienos nepraleidžia nepasinaudojęs kompiuteriu bei internetu, natūralu, kad kasdien auga ir filmų internetu populiarumas. Tuo tarpu, didelis populiarumas didina ir pasiūlą, todėl reguliariai internete atsiranda daugybė filmus ir serialus transliuojančių portalų, besistengiančių savo vartotojams pasiūlyti dar daugiau naujos ir nematytos medžiagos. Taigi, kai kino rinka yra tokia didelė ir ji kasmet kino žiūrovams pasiūlo vis daugiau filmų ir serialų, nereikėtų manyti, kad artimoje ateityje tendencijos keisis. Šiuolaikiniai vartotojai pirmenybę teikia greičiui, patogumui ir prieinamumui, todėl kol visą tai suteiks internetas, jie dažniau rinksis būtent tokį filmų ir serialų žiūrėjimo būdą.