Elektrinės paklodės nauda žiemą

Kiekvienas Lietuvis žino, kad žiema yra metų laikas, kuris atneša begalę pramogų ir linksmybių. Būtent žiemos metu būna didžiosios metų šventės, kurių visus metus laukia visa šeima. Kūčios, kalėdos ir naujieji metai yra būtent tos šventės, kurios suburia šeimą kartu ir leidžia visiems jaustis itin džiugiai bei gerai. Tačiau, tai tikrai nėra vieninteliai žiemos nešami malonumai.

Slidinėjimas, čiuožinėjimas su pačiūžomis, poledinė žūklė, medžioklė, tai yra tik keletas tradicinių žiemos pramogų, o kaip dar nepaminėti sniego senio lipdymai ir sniego gniūžčių karai? Visa tai mums atneša džiaugsmą ir laimę. Tačiau žiema nėra vien tik malonių pramogų nešėja, ji atneša ir šaltą vėją, speigą, peršalimą ir slogą. Kita vertus šias bėdas tikrai galima įveikti.

Elektrine paklodeNamų ir butų gyventojai žino, kad prieš žiemą yra verta patikrinti langų sandarumą, nes jei langai nesandarūs, pro juos išeis nemaža dalis šilumos. Žinoma, jei gyvenate nuosavame name ar autonomiškai šildomame bute, tuomet šį šilumos nuotėkį galėsite kompensuoti padidinę šildymo galingumą, bet tokiu atveju už šildymą sumokėsite papildomai. Tačiau, jei gyvenate bute, kuriame yra centrinis šildymas, tuomet šio šilumos praradimo negalėsite padengti niekaip kitaip, o tik šildydamiesi elektriniais radiatoriais, kurių efektyvumo rodiklis nėra labai aukštas, o išlaikymas pakankamai brangus.

Bet ką daryti tokiu atveju, jei jūsų langai yra sandarūs, bet jums namuose vis tiek yra vėsu ir jūs neturite jokio noro jungtis papildomų radiatorių, kurie šildytų visos patalpos orą. Atsakymas paprastas, jums reikia įsigyti elektrine paklode. Tikrai kiekvienoje šeimoje yra bent vienas narys, kuriam „amžinai šalta“ – net vasarą prašo uždaryti langus bei padidinti kiekvieno oro kondicionieriaus temperatūrą. Tokiems žmonėms šaltasis metų laikas yra tikrų tikriausias išbandymas, tad elektrinė paklodė gali būti puikiai išeitimi visiems, sunkiai susidorojantiems su žema oro temperatūra. Ar galėtų būti kas nors geriau tokiam žmogui, kaip po šaltos dienos atsigulti į lovą, kuri jaukiai prišildyta ir malonu joje gulėti?

Dar neapžvelgėme vieno elektrinės paklodės aspekto, kuris itin aktualus stropiai besirūpinantiems savo ir artimųjų sveikata – šie beveik stebuklingi ir ne kiekvienam žinomi prietaisai gerokai patobulins jūsų miego kokybę. Visų pirma, užmigsite lengviau. Tikriausiai esate girdėję posakį, kad kol pėdos nesušyla, nėra įmanoma užsnūsti. Kiek tai tiesa – pasakyti sunku, tačiau kiekvienas žinome visu šimtu procentų, kad užmigti ledinėje lovoje ne tik nemalonu, bet ir gerokai sunkiau, nei šiltut šiltutėliuose pataluose. Patikėkite, vos išbandę tokio tipo paklodes – neįsivaizduosite nė vienos žiemos be šio stebuklo. Atminkite, kad būtina pagalvoti ir apie aplinkinius – argi ne puiki žiemos švenčių dovana tai būtų artimiausiems? Juolab, kad jie galės iš karto įvertinti jūsų dovaną.

Tad atminkite, kad žiemą reikia džiaugtis ne vien jos teikiamais malonumais, tačiau taip pat reikia pasirūpinti ir tais, kuriems žiemos šaltis yra sunkiau pakeliamas. Elektrinė paklodė gali būti puiki dovana jūsų draugams ir artimiesiems, o jei jums patiems kartais būna šalta, tai būtina ją įsigykite ir pats. Tuomet grįžę namo po linksmybių speiguotame lauke, galėsite iškarto įsisukti į šildančią elektrinę paklodę, kuri iškarto jus sušildys ir taip neleis sušalti.

Kaip jau turbūt supratote, žiemą itin svarbu pasirūpinti savimi, todėl mokėkite ir džiaugtis žiemos teikiamais malonumais, bet taip pat nepamirškite būti atsakingas už savo bei savo artimųjų ir draugų sveikatą.