Dovre krosnelės pritaikytos rūsčioms žiemoms

UAB Efektyvios technologijosEfektyvumas dažniausiai džiugina. Aišku, priklauso nuo konteksto, ką įvardysime kaip efektyvumą. Vieni jį galbūt sies su kvantiniais kompiuteriais, kiti – su puikiai atliktais namų ruošos darbais. Tikrai žinote posakį „kiek žmonių, tiek nuomonių“, tad nereikėtų nustebti, jei vienas ar kitas žodis interpretuojamas visiškai skirtingai. O štai UAB Efektyvios technologijos – vardas, sietinas su Dovre produktais.

Itin kokybiškos krosnelės

Apie Dovre galima ilgai kalbėti, nes tai krosnelės, kurios pagamintos itin kruopščiai ir yra labai vertinamos. Kiekviena detalė svarbi – kaip ir kiekvienas gamybos etapas. O lietuviams tai itin aktualu, nes rudenį prasidėjęs šildymo sezonas tęsiasi per žiemą ir dalį pavasario. Nepriklausomai nuo to, ar už lango trys, ar dvidešimt laipsnių šalčio, bet kuriuo atveju būtina gera šildymo sistema. UAB Efektyvios technologijos turi ką pasiūlyti.

Jaukumas ir šiluma

Jaukumas ir šiluma namie – galima teigti – yra rezultatas, prie kurio Dovre krosnelė tikrai prisideda. Kad ir kaip lauke šalta, kambary galima maloniai leisti laiką. O tai, kad Lietuvoje vieną dieną gali lyti, o kitą dieną temperatūra gerokai nukrinta ir žemę sukausto ledas, sufleruoja apie būtinybę pasirūpinti šildymo sistema. Net jei atrodo, kad žiemos tampa vis šiltesnės, kasmet atslenka šaltų orų frontas ir temperatūra leidžiasi iki dviejų dešimčių laipsnių žemiau nulio ar dar žemiau. Bet sutikite – nereikia nei dvidešimties, nei dešimties ar trijų laipsnių. Namie pasidaro šalta gerokai anksčiau. Kaip išspręsti situaciją? Dabar jau žinote norvegiškų krosnelių vardą Dovre.

Ruošiamės žiemai iš anksto

Ruoštis žiemai iš anksto? O kodėl ne? Juk žymiai smagiau šildymo įrenginiais apsirūpinti vasarą ar rudenį nei atėjus gruodžiui. Tai susiję tiek su komfortu, tiek su sveikata, tiek su namo būkle. Pastarasis aspektas paminėtas ne veltui – juk nekūrenamame name gali atsirasti pelėsis ar dar nežinia kokių nepageidaujamų dalykų.

Efektyvumas ir dailumas

Kaip rašėme pradžioje, vienas iš svarbių elementų yra efektyvumas. Tačiau reikėtų pabrėžti, kad krosnelės dar ir gražios – vadinasi, priderinsite prie interjero ir taip sukursite nuostabią gyvenamąją erdvę. Erdvę, kur iš tiesų bus jauku, kur prognozės apie šalčius neatrodys baisios. UAB Efektyvios technologijos pateikia Dovre asortimentą. Asortimentą, kuris yra kokybės pavyzdys.

Puikūs rezultatai

Krosnelės, kurios pritaikytos rūsčioms žiemoms, pirkėjus labai domina. Ir dėl dizaino, ir efektyvumo aspektu. Geriausia tai įvardyti būtų puikių rezultatų terminu – gamintojai iš tiesų pasistengė. O UAB Efektyvios technologijos pasirūpina, kad ir Lietuvoje žiema nerodytų ragų.