Dantų protezai padės atstatyti visavertę kramtymo funkciją

Klaidinga manyti, kad sveiki dantys yra svarbūs vien tik dėl estetikos. Tuo atveju, jei dantys nėra sveiki, neretai susiduriama su įvairiomis sveikatos problemomis, kurių bus galima išvengti, jei bus pasirenkami dantų protezai. Nors gana dažnai manoma, kad protezavimas – tai procedūra, kuri yra reikalinga tik vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Dantys gali nuskilti ir jauniems žmonėms, ir tam tikrose situacijose dantų plombavimas gali nepadėti atstatyti dantų.

Tobulėjanti dantų protezų technika

Dantų protezavimasŠiandien gaminami dantų protezai tikrai gali būti palankia pasirinkimo galimybe – protezų gamybos technologijos vis sparčiau žengia į priekį, tad galite net neabejoti, kad siūlomi protezai atrodys tikrai estetiškai ir tarnaus labai ilgą laiką. Didelis siūlomų dantų protezų tipų pasirinkimas visada leidžia atrasti tokias pasirinkimo galimybes, kurios gali iš tiesų puikiai pasiteisinti, ir specialistai jums visada galės patarti, kokie pasirinkimai gali būti pačiais palankiausiais.

Dantų protezai geriausia kaina

Gana dažnai yra tikimasi, kad dantų protezavimas nekainuos labai brangiai, tad visada galima pasidomėti, kokias kainas yra nustačiusios skirtingos klinikos. Palyginti nustatytus įkainius tikrai nebus labai sudėtinga, nes tai galėsite padaryti tiesiog naudodamiesi internetine paieška. Dauguma bendrovių turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama ši informacija, tad netrukus bus galima sužinoti, kiek tai gali kainuoti. Internetinėse svetainėse paprastai yra nurodomos preliminarios kainos, kiek gali kainuoti teikiamos paslaugos, ir tuomet, kada bus įvertinta jūsų dantų būklė, galėsite gauti tikslesnę informaciją.

Kada dantų protezai gali geriausiai pasiteisinti?

Dantų protezavimas paprastai yra naudojamas tada, kuomet norima atstatyti pažeistus dantų audinius. Ši procedūra gali būti taikoma tuomet, kada dantys nuskyla ar yra kitaip pažeidžiami. Protezavimas gali būti naudojamas ir tuomet, kada tam tikriems dantims tenka pernelyg didelė apkrova, ir ši procedūra gali padėti apsaugoti dantis nuo galimų pažeidimų. Dantų protezavimas gali būti taikomas tuomet, kada norima atstatyti krūminius ar priekinius dantis. Jei yra pasirenkama pastaroji galimybė, protezavimas gali padėti pakeisti dantų formą, ir tai užtikrins tikrai gražią šypseną.

Nors tuomet, kada kalbama apie protezus, dažniausiai pagalvojama apie išimamas dantų plokšteles, kurias neretai pasirenka vyresnio amžiaus žmonės, tačiau protezavimas tikrai tuo neapsiriboja. Ši procedūra gali būti taikoma ir tada, kuomet reikia atstatyti vieną ar kelis dantis – šiuolaikinės protezavimo technologijos užtikrins, kad protezuoti dantys nesiskirs nuo sveikų natūralių dantų. Jei svarstote apie tokią procedūrą, pirmiausia reikės užsiregistruoti konsultacijai, ir specialistai galės jums patarti, ar tokia galimybė tikrai gali puikiai pasiteisinti. Tam tikrais atvejais gali būti siūlomos ir kitos pasirinkimo galimybės, pavyzdžiui, dantų implantai ar estetinis protezavimas. Kuris šių pasirinkimų bus palankiausias, bus galima pasakyti įvertinus esamą dantų būklę.

Šaltinis – Šv. Kristoforo odontologijos klinika Vilniuje