Dantų implantai: viskas, ką privalote žinoti

dantų implantaiŠiuolaikinė medicina teikia labai daug paslaugų, kurios gali Jus išgelbėti nuo gana nemalonių veiksnių, kaip kad savų dantų neturėjimas. Prastas maistas padidino greitesnį dantų praradimo mastą. Taip jau yra, kad nuosavųjų neturi vis jaunesni asmenys. Liūdna, tačiau tendencija tokia, kad dantų praradimas grės vis jaunesniems žmonėms. Nebent, žinoma, labai atidžiai rūpinsitės savo mityba. Tačiau nereikia pergyventi tiems, kuriuos parodontozė ar panašios ligos bei nelaimės užklupo jauname amžiuje. Šiuolaikinė medicina siūlo gana patogią alternatyvą, kuri padeda susigrąžinti dantis. Žinoma, nauji neišdygsta, tačiau dirbtiniai, kuriuos implantuoja profesionalai, beveik nesiskiria nuo tų, kuriuos turėjome iki šiol.

Dantų implantai yra labai patraukli tiek tiems, kuriems reikia didžiosios dalies natūralių kramtymo organų, tiek tiems, kuriems tereikia vos vieno. Profesionalai įvertinę jūsų burnos ertmės būklę pasiūlys pačius patogiausius būdus, kaip galima susigrąžinti kramtymo organus. Dantų implantai ir jų implantavimas prilyginamas chirurginei operacijai, tačiau atliekama procedūra tikrai nėra gąsdinanti, skausminga ar reikalaujanti papildomo pasiruošimo.

  1. Dantų implantai nėra apribojami jokio amžiaus limito (žinoma, kai nebe turite pieninių dantukų).
  2. Po implantavimo nereikia pasiimti laisvadienių. Žinoma, jei pageidaujate – galima, tačiau ši procedūra visiškai nepakeis jūsų įprastos dienos. Paprastai nejaučiamas joks šalutinis poveikis, tad jau kitą dieną po procedūros galėsite kibti į darbus.
  3. Dantų implantai paprastai prigyja per kelis mėnesius. Jei viskas klostysis puikiai – net greičiau.
  4. Paprastai vieno susitikimo su specialistu metu – įstatomas vienas implantas. Jei reikia sudėti beveik visus dantis – vienos procedūros metu galima įstatyti net kelis dantis, tačiau dažniausiai tai labai vargina pacientą ir rekomenduojama vienu metu per daug neužsibrėžti didelių tikslų.
  5. Dantų implantai paprastai tarnauja iki jūsų gyvenimo pabaigos. Žinoma, juos kaip ir tikrus dantis reikia prižiūrėti. Jei klausysite specialisto patarimų iki gyvenimo galo galėsite džiaugtis kokybiškai dantimis.
  6. Dantų implantai gali pakeisti tiek krūminius, tiek protinius dantis. Tačiau kalbant apie pastaruosius – dažniausiai nėra jokio tikslo juos įsidėti. Paprasčiausiai, jie gana nefunkcionalūs, tad tai būtų papildomas pinigų, laiko ir energijos išleidimas.

Atliekama procedūra nėra sudėtinga. Juolab, ją vykdo profesionalai, kurie puikiai  išmano savo darbą ir atlikę procedūrą pateikia patarimus, padėsiančius Jums tinkamai prižiūrėti savo naujus dantis.