Britai pripažinti dosniausiais europiečiais

londonas

Labdaros fondas „Charities Aid“ šeštą kartą iš eilės sudarė dosniausių Europos ir pasaulio piliečių sąrašą. Šiemet pirmoji vieta Europoje ir šešta pasaulyje atiteko britams.

Dosnumą nusakantis indeksas „CAF World Giving Index“ paremtas pasauline analize vertinant žmones, kurie per paskutinius kelis mėnesius aukojo pinigus labdarai ir užsiėmė labdaringa veikla. Taip pat įvertinama bet kokia kita neatlygintina pagalba. Jei teks skristi į Londoną, turėkite omenyje, kad ne visi šio miesto žmonės tik savanaudiški piliečiai, siekiantys kuo daugiau naudos sau.

Šių metų indeksas sudarytas apklausus 145 šalių, kuriose gyvena 96% pasaulio gyventojų, piliečius, rašo  „Norden Line“.

Paaiškėjo, kad 75% britų pernai aukojo labdarai. Tai ypatingai aukštas rodiklis, nes pasaulinis aukotojų vidurkis 31,5%.

Be to, 32% britų užsiėmė labdaringas veikla. Užpernai tokių buvo tik 29%. Tai reiškia, kad į paramą neturtingiesiems ir tiems, kuriems reikia pagalbos, per metus papildomai įsitraukė 1,58 mln. žmonių.

63% anglų prisipažino, kad nors kartą finansiškai ar kitaip padėjo nepažįstamam žmogui. Per metus tokių geruolių padaugėjo 2%.  Gera žinia keliaujantiems į Londoną – nutikus bėdai kas nors išties pagalbos ranką.

Daugiau informacijos tinklalapyje Pigusskrydis.lt

Save