Botulino injekcijos kaina – prieinama kiekvienam

botulino injekcijos kainaBotulino injekcijos – tarsi jaunystės eleksyras. Po šios procedūros žmogaus oda vėl tampa elastinga ir spindinti, o tai kiekvienam suteikia pasitikėjimo savimi, galbūt kai kuriems ir vėl norą aktyviai gyventi, propaguoti vakarėlius iki ryto ar kitus užsiėmimus, kuriuos veikdavo jaunystėje.

Botulino injekcijos gydo:

  • Kaktoje esančias vertikalias, kitaip vadinamas pykčio raukšles;
  • Kaktoje esančias horizontales – rūpesčio raukšles;
  • Raukšles, esančias aplink akis;
  • Kakle esančias raukšles;
  • Gilias ir vidutines raukšles;

Nuo kokio amžiaus galima atlikti injekcijas?

Botulino injekcijas galima pradėti leisti nuo 18 metų. Tačiau, gydytojai rekomenduoja šią procedūrą kuo labiau atitolinti ir pradėti nuo 30 metų, kai oda tampa nebe tokia elastinga, pamažu glemba, pradeda formuotis raukšlės. Žinoma, jeigu žmogus daug raukosi, mėgsta atlikinėti įvairias mimikas, profilaktiškai galima botuliną leisti į jaunesniame amžiuje.

Taip pat šias injekcijas patariama atlikti iki 65 metų.

Botulino injekcijos kaina

Kokia yra botulino injekcijos kaina, atsakyti negalėtų niekas, kadangi kaina visose klinikose yra skirtinga. Savo įkainius nustato kiekvienas gydytojas ar gydymo įstaiga. Tačiau, faktas yra vienas, kad botulino injekcijos kaina tikrai yra prieinama kiekvienam.

Botulino injekcijos kaina priklauso nuo:

  • Gydymo įstaigos vardo. Kuo žinomesnė klinika, kurioje atliekamos botulino toksino injekcijas – tuo kaina gali būti didesnė;
  • Kaina priklauso ir nuo to, kokią veido ar kaklo vietą koreguosite. Dažniausiai, mažiausiai reikia mokėti už vertikalių – pykčio raukšlių gydymą;

Botulino injekcijos kaina nėra maža, tačiau nėra ir labai didelė. Prisiminkite vieną faktą, kad jeigu jums siūlytų botulino toksino injekcijas pasidaryti ypač pigiai – tai greičiausiai klastotė ir būdas pasipelnyti jūsų sveikatos kaina.