Bernvakarį švęskite originaliai

vr akiniai

Jei jūsų artimas draugas ketina susisaistyti santuokos saitais, tikriausiai jau sukate galvą, kaip įdomiai ir įsimintinai atšvęsti jo bernvakarį. Nusigėrimas iki žemės graibymo ar kvailiojimai striptizo klube po truputį išeina iš mados, juk daugelis nori atsiminti savo paskutinį laisvės vakarą ir kitą rytą negaląsti dantų į unitazą. Taigi, jei pritrūkote idėjų, kaip paminėti draugo bernvakarį, dalinamės naudingais patarimais, kurie gali praversti.

Nauji ir nepamirštami potyriai virtualioje erdvėje

http://vrmatrica.lt/ pristato karščiausią naujieną Lietuvoje, kuri patiks ne tik veiksmo filmų ar kompiuterinių žaidimo mėgėjams, bet ir tiems, kurie ieško naujų potyrių, nori pasikrauti geromis emocijomis ir patirti virpinantį adrenalino pliūpsnį.  http://vrmatrica.lt/ – virtualios realybės kambarys, kuriame galima stoti į kovą su vaikščiojančiais numirėliais, pasinerti į povandeninį pasaulį ar pakilti į kosmosą.  Scenarijų tikrai ne vienas ir ne du, todėl belieka tik išsirinkti.  Ypač realius pojūčius garantuoja virtualios realybės akiniai, vienu metu galima žaisto keliems asmenims, todėl visi bernvakario dalyviai neliks nuskriausti.

Pabėgimo kambariai

Aktyvios pramogos su žiupsneliu detektyvo ir galvosūkių – tai pabėgimo kambariai. Iš pradžių jie atsirado kaip mobiliųjų telefonų žaidimai, kuriuos vėliau sumanūs žmonės sugalvojo perkelti į realybę. Pabėgimo kambarių principas labai paprastas – pasirenkate dominančią tematiką, jus su kompanija uždaro į kambarį, kuriame gausu įvairiausių užuominų ir galvosūkių, o jūsų tikslas – per tam tikrą laiką iš to kambario ištrūkti. Teks pasukti galvą ir būti atidiems. Tiesa, nereiktų painioti pabėgimo kambarių su siaubo kambariais. Žinoma, adrenalino ir aštrių pojūčių mėgėjai gali rinktis kambarį su siaubo elementais, tačiau galite laisvai pasirinkti kambario tematiką pagal savo pomėgius.

Tradicinis dažasvydis

Vyriškos aktyvios pramogos be šio žaidimo sunkiai įsivaizduojamos. Dažasvydis – klasikinis pasirinkimas, tačiau ne veltui sakoma, kad klasika niekada nemiršta, o jei norite jai suteikti šiek tiek šiuolaikiškumo, galite rinktis lazerinį dažasvydį, kai vietoj tradicinių dažų šautuvų naudojami elektroniniai lazerių spinduliai. Šis pasirinkimas patrauklus tuo, kad jį galima žaisti bet kuriuo metų laiku, o ir lazerinės „kulkos“ ne taip skaudžiai kimba.

Daugiau informacijos: http://vrmatrica.lt/