Baidarių nuoma ir kasdienai, ir šventei

Dauguma žmonių nori savo kasdienybę leisti įdomiai ir turiningai. Tam, kad tai pasiektumėte, reikėtų karts nuo karto išbandyti kokią nors naują, prieš tai nepatirtą veiklą ar užsiėmimą. Baidarių nuoma – tai vienas iš smagiausių pasiūlymui vasarai, kuriais galime pasidalinti.

Plaukimas baidarėmis metams bėgant Lietuvoje vis labiau populiarėja. Jį renkasi tiek jaunimo kompanijos, tiek vyresnio amžiaus žmonės, minintys keliasdešimtąsias santuokos metines. Tokia pramoga puikiai tinka, nepriklausomai nuo to, ką veikiate gyvenime ir, tiesą sakant, jums visai reikia ypatingų įgūdžių.

Paprastai jau pirmą kartą į baidares įsėdę žmonės gretai „perpranta“ taisykles ir visiškai laisvai irkluoja tiek upėmis, tiek ežerais. Vis dėlto, jeigu itin nepasitikite savo galimybėmis, vertėtų susirasti ne kartą plaukusį porininką ir irkluoti drauge vienoje valtyje.

Taip pat, naujokams geriau tiks ir ramesni maršrutai – ne itin srauniomis upėmis ar plačiais ežerais. Kad išvengtumėte stipraus bangavimo, galinčio sukelti daug baimės, iš anksto pasidomėkite oro sąlygomis bei vėjo stiprumu.

Baidarių nuomaTuo tarpu jau patyrę irkluotojai ar tiesiog aštrius pojūčius mėgstantys asmenys, puikiai pasimėgaus irklavimu srauniose upėse su daugybe posūkių, kliūčių. Tokiems žmonėms ir audra viduryje ežero bus malonus iššūkis ir proga pademonstruoti savo jėgas.

Baidarių nuoma puikiai tiks ir visiems, norintiems linksmai ir originaliai atšvęsti įvairias progas. Tokius plaukimus vis dažniau renkasi bernvakarių ar mergvakarių organizatoriai, gimtadienių ar vestuvių metinių šventėjai. Tai bus daug įdomesnė ir įsimintinesnė veikla nei eilinis susibūrimas prie stalo. Jeigu labai norėsite, kirtę finišą, galėsite savo pasibuvimą pratęsti. Gamtoje, prie laužo, po žvaigždėtu dangumi galėsite valgyti, plepėti ir smagiai praleisti laiką, žinodami, jog visai neseniai įveikėte didžiulį iššūkį – plaukimą upe ar ežeru (arba tiek vienu, tiek kitu).

Taigi, baidarių nuoma yra puikus pasirinkimas tiek siekiant praskaidrinti kasdienybę, tiek norint smagiai ir nepamirštamai paminėti skirtingas šventes – mergvakarius, bernvakarius ar gimimo dienas. Galite būti tikri, jog vos įlipę į baidarę nesigailėsite priėmę šį sprendimą – gamta, nuotykiai ir puiki kompanija užtikrins nepamirštamus įsp9džius ir ilgalaikius prisiminimus.