Autobusų nuomos paslaugos: ką verta žinoti?

autobusu nuoma su vairuotojuGalvojate kaip suplanuoti kelionę po Lietuvą ar po kažkokias Europos šalis? Lietuvoje veikiančios transporto nuomos įmonės siūlo itin palankias nuomos sąlygas. Kiekvienas klientas gali kreiptis dėl individualių poreikių. Jeigu suplanavote ekskursiją po Europą, kurios metu su jums vyks nemažas būrys žmonių, tuomet autobusą nuomotis būtų tikrai parankiau nei keliaujant lėktuvu. Pagrindinė priežastis kodėl verta rinktis autobusų nuomos paslaugas, yra ta, kad kainos yra ypatingai mažos. Jos mažėja tolygiai didėjant keleivių skaičiui. Tad, jeigu galite surengti kelionę dideliam žmonių skaičiui, tuomet kiekvienam jų tokia kelionė kainuos ypač pigiai. Žinoma, visada įmonės taiko specialius reikalavimus keliautojams, o apie juos ir kalbame žemiau.

Kiekvienas klientas pirmiausia turi nurodyti ne tik keleivių skaičių, bet ir visą kelionė maršrutą. Tokiu atveju, įmonė galės lengviau apskaičiuoti kuro bei kitas išlaidas. Kuo toliau keliaujama, tuo didesnė autobuso nuomos kaina taikoma. Pabrėžtina, kad keleivių amžius irgi gali daryti įtaką nuomos kainai. Matote, kai kurios įmonės siūlo specialias nuolaidas jaunimui ar senjorams, tad jums tuo pasidomėti tikrai reikėtų. Kiekviena įmonė siūlo ir skirtingą transportą bei kitus reikalavimus.

Norint išsinuomoti autobusą ilgai kelionei, prieš tai teks pateikti kuo detalesnę informaciją. Pirmiausia bus būtina nurodyti kaip atrodys pats išvykimas. Matote, autobusu nuomojančios įmonės sutiekia galimybę kiekvieną keleivį paimti iš skirtingos vietos. Taipogi galima visus keleivius paimti iš sutartos vietos. Pirmuoju atveju nuomos kaina apdidėtų, nes atsirastų dagiau kuro išlaidų ir laiko sąnaudų. Tad, jeigu jūsų tikslas yra keliauti kuo pigiau, tuomet visus keleivius įspėkite iš kurios vietos bus išvykstama. Jie visi turės susirinkti vienoje vietoje, jog vairuotojui nereikėtų važinėti atskirai.

Kas liečia kitus kainą lemiančius faktorius, tai labiausiai pabrėžti reikia tai, kad vairuotojų skaičių daro milžinišką įtaką nuomos kainai. Logiška, kad jokia įmonė neduos savo transporto paprastam žmogui. Keleivius vežios patyrę įmonių vairuotojai. Jeigu bus daugiau nei vienas vairuotojas, tuomet nuomos kaina kyla. Ji gali kilti netgi dvigubai. Du vairuotojai reikalingi tuomet, jeigu keliaujama ilgą laiką.

Šaltinis: https://www.nlbus.lt