Atostogos ant ratų: automobilių nuoma ar autobusas?

automobilių nuomaArtėjant šiltiems orams ,žmonės jau planuojasi atostogas, neilgas keliones ar savaitgalio išvykas. Daugeliu šių atvejų labai padeda automobilių nuoma, nes tai itin patogus ir nebrangus būdas keliauti. Kartais klientai vengia nuomoti automobilį ir mano, jog pigiau keliauti autobusu. Žinoma, jei keliaujate netoli ir tik nuo vieno taško iki kito, autobusas ar traukinys gali būti neblogas pasirinkimas. Tačiau kai kalbame apie išvykas su daugiau stotelių, naudinga pasidomėti automobilių nuomos galimybėmis.

Pirmiausia, kodėl verta rinktis automobilių nuomą, nes tai patogus variantas. Vasarą kartais į lankomas vietas keliauja tiek žmonių, kad ir bilietų ne visuomet užtenka visiems keleiviams. O keliauti prigrūstu autobusu ar traukiniu taip pat menkas malonumas. Tuo tarpu automobilį nuomos punkte rasite visada. Žinoma, geriausiai jį užsisakyti iš anksto, kad žinotumėte, jog Jums reikalingomis dienomis automobilis bus paruoštas ir sutvarkytas.

Be to, automobilių nuoma atostogoms yra geriausias pasirinkimas kai keliaujate su šeima. Dažniausiai automobilio kelionė yra žymiai patogesnė bei greitesnė. Juk mažieji keliautojai nemėgsta ilgų kelionių, jiems darosi nepatogu ir nuobodu, o autobuse ar traukinyje kaprizams vietos nėra. Ką jau kalbėti apie mažamečius vaikus, kuriuos ne retai nuo ilgos kelionės pykina. Vairuotojas, žinoma, pagelbės kuo galės, tačiau trukdyti jį ir kitus keleivius nepatogu ir nemalonu. Tuo tarpu išsinuomavus automobilį galite keliauti atsipalaidavę. Jei kažkam prisireikė sustojimo, tai lengva įgyvendinti. Be to patogu susidėti daiktus.

Jei keliaujate su šeima ar dviese – dažniausiai norisi kažkuo laiką užimti. Kelionėje yra pačių įvairiausių žaidimų ir atrakcijų. Deja, keliaujant autobusu ar traukiniu, galimi tik itin tylūs žaidimai, čia jau nei žodžių loto, nei kokio kito garsesnio ar aktyvesnio žaidimo nepažaisi. Tuo tarpu jei atostogomis pasirūpinote automobilių nuoma, kelionė gali būti smagi ir patogi. Automobilyje galite prasimanyti įvairiausių žaidimų su vaikais ir užimti juos kelionės metu, nemąstant, kad trukdote už nugaros sėdintiems kaimynams.

Regis, atostogoms ant ratų automobilis yra geriausias variantas tiems, kurie nori keliauti patogiau, pamatyti daugiau ir atsipalaiduoti labiau.