X
    Categories: Patarimai

Ar galima pasitikėti prekyba internetu?

Vis populiarėjant dailiesiems amatams, atsiranda įvairių portalų, siūlančių įsigyti rankų darbo kūrinių. Jie ne tik autentiškesni, bet ir žymiai mielesni.

Anksčiau tokių rankų darbo kūrinių galima būdavo rasti tik Kaziuko mugėse, retais atvejais turguose ar specializuotose parduotuvėse. Taip pat ir per didžiąsias šventes, kaip Šv. Kalėdos, Vėlykos ar panašiai. Bet kai norisi padovanoti draugui, mamai ar artimąjam ką nors originalaus, gražaus bei unikalaus – tekdavo tikrai rimtai paplūšėti.

Gerai, kad šiandien galime be jokių apribojimų naršyti internete ir ten rasti viską, ko mums reikia, o taip pat ir įvairių rankdarbių. Yra ne vienas portalas, kuriame savo kūrybą eksponuoti gali ne tik rimti ir nuspelnę menininkai, bet ir įvairūs tautodailininkai ar šiaip megėjai. Tokiuose portaluose, kuriuose menininkai laisvai gali skelbti savo kūrybą, o kitų profesijų atstovai savo siūlomas paslaugas, galime rasti literaliai viską neiškeliant kojos iš namų. Tai nuo odinių pirštinių, megztų šalikų, batų, natūralaus medaus ir kitų valgomų ir nevalgomų dirbinių, iki paslaugų, kaip rinkodaros specialistų paslaugos, straipsnių rašymas, staklių gamyba ar stogų dengimas. Žodžiu, šiais moderniais laikais tikrai viskas vienu klavišo paspaudimu pasiekiama (, na, kartais tenka pasivarginti ir kokį laiškelį parašyti). Todėl tie, kas ieško kažkam dovanos ar tiesiog sau paslaugos, tai tikra lobių skrynia!

Bet ar visada galima pasitikėti internetiniais portalais, kuriuose prekybos niekas nekontroliuoja? Dažnam piliečiui galvoje gali kirbėti mintis, kad jei jis pirks iš nepažįstamojo internetu, jį gali tiesiog apgauti. Taip yra ji negaus tos prekės, už kurią bus sumokėjęs. Bet patirtis byloja, kad neverta dėl nieko pergyventi, nes patiki pirkėjai ir patikimi pardavėjai nuolat keičiasi informacija, bet kokius pavedimus nufotografuoja ir persiunčia. O jei negaunate prekės, gali kreiptis į patį pardavėją ar į tą portalą, kuriame tą pardavėja radote, kuruojantį asmenį, kuris jau tikrai padės Jums išspręsti sisudariusią nemalonią situaciją.

Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, tokių nemalonių situacijų pasitaiko tikrai retai, taip retai, kad pie jas dar neteko skaityti nei viename portale. Tad atidžiai rinkitės internetinius puslapius, kuriuose perkate.

Diskusija :