Ar būtinai karnavaliniai drabužiai turi būti brangūs?

drabužiaiArtėjant didžiosioms žiemos šventėms, artėja ir persirengimo laikas. Įvairius kalėdiniai  ir naujametiniai vakarėliai siūlo apsirengimo temas, kurioms dažniausiai reikia išsiskirti, pasiruošti kažką unikalaus ir tinkamo šiam vakarui. Dažniausiai manoma, jog karnavalui ar tiesiog teminiam vakarėliui skirti drabužiai yra brangūs ir reikalauja nemažai laiko bei išlaidų, tačiau iš tiesų tai nebūtinai turi būti tiesa. Kai kurioms populiariausioms visų laikų vakarėlių apsirengimo temoms galima pasipuošti neišleidus krūvos pinigų, o kartais net ir nenusipirkus nieko naujo iš prabangių karnavalinių drabužių parduotuvių.

Disko ritmu

Viena populiariausių vakarėlių temų – disko. Tai ypač mėgstama šventinių vakarėlių tema persirengimui. Labai dažnai žmonės mano, jog jai pasiruošti reikėtų atnaujinti kone visą garderobą, mat tokių aprangos detalių, kurios būtų panašios į disko stilių jau neberasime savo drabužių spintoje. Tačiau tai ne visai tiesa. Pagrindiniai disko akcentai – blizgučiai ir ryškios spalvos. O tai gali rasti kiekvieno drabužių spintoje. Pavyzdžiui, šauniam disko vakarėliui vyrams tereikia paieškoti, ar kur palėpėje nesimėto senos platėjančios kelnės? ryškios netradiciškos spalvos – būtų puiku. Tuomet blizgūs ar gėlėti marškiniai, spalvoti akiniai ir Jūs jau disko vakarėliui pasiruošęs. Tuo tarpu merginoms disko drabužiai tikrai neturėtų kelti galvos skausmo.  Ko gero, spintoje turite ne vieną ryškią vasaros suknelę. Priderinusios ją prie spalvingų temprių ir trumpo švarkelio, susivėlusios plaukus ir įsirišusios spalvingą kaspiną, bei pasipuošusios stambiomis apyrankėmis Jūs jau puikiai tinkate vakarėlio temai.

Vienos karnavalas

Labai dažnai žmonės mano, jog Vienos karnavalo tema yra būtent toji, kuri reikalauja nemažų išlaidų. Vienos karnavalas iš karto priverčia pamyni apie prabangą, aukštuomenę ir įspūdingą aprangą. Žinoma, tame tikrai yra tiesos, tačiau tai dar nereiškia, jog šiam vakarėliui būtinai pirkti pūstą suknelę iki žemės ar prabangų fraką. Netgi Vienos karnavalo temai galite pasipuošti neišleidę daug pinigų, jei žinosite, kaip gali pagelbėti spintoje jau kabantys drabužiai. Vyrams tai vieni juokai – pakanka apsivilkti turimą kostiumą, papuošti jį išskirtine fantazija švarko kišenėje arba unikaliu kaklaraiščiu ir Jūs jau beveik pasiruošęs. Priderinkite žavingą kaukę su gumele ir galite keliauti į vakarėlį. Tuo tarpu moterims taip pat nebūtina išlaidauti. Greičiausiai turite vakarinę suknelę iki žemės, o jei neturite, tokią tikrai turės kažkas iš pažįstamu. Pasipuoškite ja, pasirūpinkite prie suknelės derančiu ryškiu šaliu ir aukštakulniais. Tai – Jūsų Vienos karnavalo derinys. Pasirūpinkite žavinga šukuosena ir spalvinga, plunksnomis puošta kauke ir keliaukite švęsti.