Apskaita rūpinasi buhalterinės bendrovės

Jau ne vienerius metus mūsų šalyje labai sparčiai populiarėja buhalterinės apskaitos paslaugos. Ir šiuo atveju kalbame apie buhalterinių paslaugų bendroves, o ne apie etatinių buhalterių samdymą savo įmonėje. Tokia tendencija kyla nebe priežasties. Verslo savininkai siekia optimizuoti savo išlaidas, todėl visiškai natūralu, kad stengiamasi jas sumažinti. Jei buhalterine apskaita rūpinasi buhalterinė bendrovė, akivaizdu, jog galima gerokai daugiau sutaupyti nei tuomet, kai samdomas buhalteris, kurio darbo vieta daugeliu atvejų kainuoja brangiau.

ApskaitaKita vertus, net ir mažos įmonės kartais nusprendžia sukurti naują darbo vietą etatiniam buhalteriui. Tačiau įprastai toks sprendimas priimamas dėl patirties stokos. Pradedantieji verslininkai nėra susidūrę su minėtomis sritimis, todėl mano, kad už kiekvieną sritį ir kiekvieną užduotį turėtų būti atsakingi konkretūs samdomi darbuotojai. Be abejo, tai yra labai atgyvenęs požiūris. Juk net ir labai didelėmis komercinės veiklos apimtimis pasižyminčios įmonės šiandien nemažai užduočių patiki kitoms bendrovėms, tokiu būdu išvengdami būtinybės sukurti papildomas darbo vietas.

Taigi, kai norima sutaupyti, paprasčiau kreiptis į bendroves, kurios teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas. Juolab, kad nemaža dalis bendrovių taip pat teikia ir įmonių steigimo paslaugas. O tai reiškia, kad pradedantieji verslininkai gali kreiptis dėl įmonės įsteigimo, kartu užsisakydami ir kompleksines buhalterinės apskaitos paslaugas. Tai leidžia dar daugiau sutaupyti, kadangi užsakant ne vieną paslaugą, įprastai taikoma papildoma nuolaida.

Kaip bebūtų, buhalterinių paslaugų bendrovių yra daugybė, todėl kiekvienas verslininkas gali nesunkiai rasti tai, kas atitinka jo keliamus reikalavimus. Kita vertus, nesupraskite klaidingai – į buhalterines bendroves gali kreiptis ne tik įmonių savininkai, tačiau taip pat ir pavieniai fiziniai asmenys, savo veiklą vykdantys naudodamiesi individualios veiklos pažyma arba verslo liudijimu. Trumpiau tariant, kiekvienas asmuo (tiek juridinis, tiek ir fizinis) gali kreiptis į buhalterines bendroves ir sulaukti profesionalių buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugų. Todėl jei žinote, kad patys negalėsite pasirūpinti buhalterija ir nenorite samdyti etatinio buhalterio, nieko nelaukę peržiūrėkite šiuolaikinį buhalterinių paslaugų bendrovių asortimentą ir susisiekite su tos bendrovės specialistais, kurie jūsų manymu jums tiktų geriausiai.