„Apple“ ateityje skirs didelį dėmesį muzikai

apple muzikaJeigu muzika yra jūsų gyvenimo dalis ir jums tikrai patinka turėti patogų įrenginį, kuris nuolat gali groti jūsų mėgstamiausias dainas bei suteikti garso takelį jūsų gyvenimui, tai žodis „iPod‘as“ turbūt nėra kažkas naujo jūsų ausims.

Nauji grotuvai – naujoms idėjoms
Liepos mėnesį Apple Lietuva paskelbė, kad išleidžia naujas grotuvų „iPod Shuffle“, „iPod Nano“ bei „iPod Touch“ versijas. Įdomiausias naujienas pateikia „iPod Touch“ – nuo šiol šie mp3 grotuvai bus gaminami net su 128 GB vidine atmintimi. Tai yra savotiška revoliucija muzikos grotuvų pasaulyje, kadangi anksčiau tokio erdvaus mp3 grotuvo nebuvo. Be abejo, „iPod Touch“ siūlo šį tą daugiau, nei tiesiog muzikos klausymąsi.

„iPod Touch“ įdiegta tikrai nebloga 8 megapikselių galinė kamera, tad kai norėsite nusifotografuoti gamtoje su draugais, jums nebūtinai reikės trauktis mobilųjį telefoną – mp3 grotuvas taip pat galės atstoti fotoaparatą, ir tikrai ne bet kokį.

Gera naujiena visiems kompiuterinių žaidimų mėgėjams – atnaujintas „iPod Touch“ turi labai galingą 64 bitų procesorių, kuris leis žaisti naujausius žaidimus iš App Store. Be abejo, toks grotuvas kainuos gerokai daugiau nei „Shuffle“ arba „Nano“, tačiau jeigu norite įrenginio, kuris turi pasiūlyti šį tą daugiau nei tiesiog muzikos klausymą, naujasis „iPod Touch“ visada jūsų paslaugoms.

Kas sieja „Apple Mac“ ir „Beats“ ausines?
Jeigu domitės Apple Lietuva produkcija, tai tuomet turbūt jau esate girdėję apie „Atgal į mokyklą“ akciją. Šiemet ji vyks taip pat, o kiekvienas moksleivis arba studentas, norintis įsigyti Mac kompiuterį, taip pat gaus labai ypatingą dovaną – Beats 2 Solo ausines. Šias ausines galima gauti perkant tokius „Apple“ kompiuterius kaip „iMac“, „MacBook Pro“, „MacBook“. Jeigu kuris nors klientas norės įsigyti be laidų veikiančią ausinių versiją, tuomet reikės primokėti 100 eurų, tačiau įprastas ausines iki rugsėjo pabaigos visi nauji klientai galės gauti visiškai nemokamai.
Ar pamatysime naujienų „iPhone“ stovykloje?

Kalbant apie Apple kompaniją, neabejotinai populiariausias jos produktas yra išmanieji telefonai iPhone. Prieš keletą savaičių Apple kompanijos prezidentas paskelbė, kad jau pradėta naujų išmaniųjų telefonų iPhone 6S ir 6S plius gamyba, kuri tęsis apie pusmetį, o tuomet naujieji telefonai bus išleisti į rinką. Be abejo, visiems išmaniąsias technologijas sekantiems žmonės įdomu, kas tuose telefonuose bus naujo.

Panašu, kad didžioji naujiena yra „Force Touch“ technologija, kuri leidžia aparatui atpažinti, kokia jėga yra spaudžiamas ekranas. Tai reiškia, kad naujasis telefonas galės išpildyti net kelias funkcijas su vienu paspaudimu toje pačioje vietoje. Tai yra tikrai puiki žinia tiems, kurie tikėjosi, kad greitu metu išmanieji telefonai pavirs ne tik į pramogų šaltinius, tačiau ir į puikius kompanionus biuro darbuose. Panašu, kad artimiausiu metu tai ir įvyks.

Jau šių metų rudenį „Apple Lietuva“ turėtų pristatyti naują telefono modelį, kelis naujus mp3 grotuvus, o tiems, kurie ieško naujo kompiuterio vertėtų žinoti, kad ruduo yra pats geriausias laikas jį įsigyti, kadangi iki pat rugsėjo pabaigos vyksta akcijos, taikomos „iMac“, „MacBook Pro“ ir kitiems Apple firmos gaminamiems kompiuteriams.