Apie kokią virtuvę svajojate?

virtuvės baldaiKiekvienas nori, kad jo svajonių namai virstų realybe ir kuomet pagaliau atsiranda galimybės susikurti juos tokius – reikia įdėti nemažai laiko ir pastangų, kad fantazija virstų realybe. Virtuvė yra viena iš tų patalpų, kuri dažniausiai ypač aktuali moterims. Na, o tai visiškai nestebina, kadangi joje dailiosios lyties atstovės praleidžia gana daug laiko. Tad tinkami virtuvės baldai leidžia garantuoti, kad jausitės jaukiai ir norėsis sukurti kuo daugiau kulinarinių šedevrų.

Virtuvės baldai yra vienas iš esmingiausių dalykų kuriant ar remontuojant šią patalpą. Žinoma, svarbios ir sienos bei lubos, tačiau tik su baldais patalpa tampa visaverte, funkcionalia.

Renkantis virtuvės baldus gali tekti gana rimtai palaužyti galvą. Kokių gi jūs norite? Vieni mėgsta modernumą, tad būtent tokius baldus ir renkasi. Pastarieji dažniausiai būna pagaminti iš marmuro. Pliusai, tokius baldus yra labai paprasta prižiūrėti. Valymas nereikalauja nei didelių pastangų, nei papildomų valiklių, kurie remiasi į finansus. Tad, tai puikus pasirinkimas, kuriuo rekomenduojame pasikliauti. Kitas pasirinkimas – tradicinio tipo virtuvė. Dažniausiai tokios virtuvės baldai yra pagaminti iš medžio. Tai ypač jaukus pasirinkimas, tačiau priežiūra reikalinga kiek atidesnė. Štai medį valyti geriausia su specialiomis priemonėmis. Jei jau valote su vandeniu – tuomet žiūrėkite, kad medis nepersigertų. Žinoma, priežiūros reikia, tačiau jeigu tai yra jūsų svajonių virtuvė – turbūt verta skirti ir jai laiko. Čia kyla ir amžinoji dilema – užsisakyti virtuvės baldus pas profesionalius meistrus pagal užsakymą, ar pirkti juos gatavų baldų parduotuvėse? Atsakymas į šią dilemą priimamas ne per vieną dieną, tad viską gerai reikia permąstyti ir pasverti visus UŽ ir PRIEŠ…

Yra keli aspektai, kurie jūsų turimą patalpą padarys šiek tiek erdvesne. Kodėl tai akcentuojame? Kadangi erdvė padeda jaukiau jaustis. Pirmiausia parūpinkite tinkamos spalvos sienomis, lubomis ir grindimis. Kuo jos bus šviesesnės, tuo vizualiai visas atrodys jaukiau ir erdviau. Tačiau aišku, šviesesnes sienas, kaip ir baldus, kur kas paprasčiau supurvinti, tad įvertinkite ir tokio tipo veiksnius (ypač jei turite augintinių ar vaikų). Tokiu atveju medis bus puikus pasirinkimas. Kitas dalykas – baldai. Kuo mažiau lentynėlių jie turės – tuo daugiau virtuvėje erdvės bus. Žinoma, jei lentynėles dengia stiklas – tuomet problema dingsta, kadangi dulkės nesikaups. Įvertinkite ne tik estetiškumą, tačiau ir funkcionalumą.

 Savo virtuvėje praleisite labai daug laiko. Tai trečias pagal daugiausiai laiko “suvalgymą” namų elementas po miegamojo ir vonios, o kartais net ir antras. Visos investicijos turi būti gerai apgalvojamos, nes skuboti sprendimai ateityje sukelia labai daug nepatogumų.