5 praktiški patarimai šiuolaikiškam vonios kambariui

Vonios kambario interjeras

Nemanykite, kad jūsų vonios kambario interjeru profesionaliai ir tinkamai gali pasirūpinti tik brangiai apmokami interjero dizaineriai. Interjero kūrimo klausimus jūs galite išspręsti ir savo pačių rankomis – tam tereikia skirti šiek tiek daugiau laiko, pastangų ir pasitelkti savo fantaziją. Be to, tokiais atvejais visuomet labai praverčia ir keli papildomi praktiški patarimai, kuriais pasidalino www.laikasnamams.lt.

  • Pasirūpinkite, kad jūsų vonios kambaryje veiktų kokybiškas ir funkcionalus dušas. Tai yra labai svarbus kiekvieno vonios kambario elementas. Kuomet rinksitės dušą, atsižvelkite į jo funkcijas, patogumą ir gamintoją. Taip pat turėtumėte pasirūpinti ir dušo laikikliu, kuris būtų montuojamas ant sienos (jei renkatės ne pilną dušo kabiną, kuri yra komplektuojama kartu su įmontuotu pakabinamu dušu).
  • Jei renkatės dušo kabiną, būtų pravartu pagalvoti apie papildomus laikiklius. Tuomet, kai vartotojai pasirenka dušo kabinas, tačiau jas formuoja ir dušo sienelių ir neperka pilnos komplektacijos dušo kabinos, jie turėtų pagalvoti ir apie papildomus daiktams laikyti skirtus laikiklius, kurie būtų montuojami ant sienos. Tai yra labai naudingas ir patogus sprendimas, kuris padeda išvengti papildomų nepatogumų prausiantis po dušu.
  • Jei jūsų vonios kambarys yra didelio ploto, galite kartu pasirinkti ne tik dušo kabiną, tačiau ir vonią. Dabartinis vonių asortimentas yra labai didelis, todėl nėra sudėtinga įsigyti vonią, kuri nesunkiai tilptų jūsų vonios kambaryje ir derėtų prie jūsų naujojo formuojamo vonios kambario interjero bei pasirinktų interjero detalių.
  • Praustuvą rinkitės labai gerai apgalvoję. Daugybė žmonių padaro didelę klaidą praustuvo pasirinkimui skirdami pernelyg mažai dėmesio, manant, kad kiekvienas praustuvas yra bene identiškas – juk kiekvienas iš jų atlieka lygiai tą pačią funkciją. Tačiau akivaizdu, kad toks požiūris yra labai klaidingas. Renkantis praustuvą, būtina atsižvelgti į jo gylį, plotį ir formą. Jis turi būti patogus ir pakankamai gilus.
  • Investuokite į kokybišką ir didelį veidrodį. Akivaizdu, kad vonios veidrodis turėtų būti virš jūsų pasirinkto praustuvo. Kuo jis bus didesnis, tuo jums bus patogiau. Ką jau kalbėti apie tai, kad didelis veidrodis padidins vizualią jūsų vonios kambario erdvę.