4G internetas yra bene išmintingiausias pasirinkimas visiems

4g internetasKyla daug klausimų, kurį interneto planą rinktis būtų naudingiausia? Viskas iš esmės priklauso nuo jūsų situacijos ir poreikių. Didžioji dalis interneto paslaugų teikėjų interneto planus siūlo atsižvelgdami į klientų padėtį. Dėl šios priežasties būtina pateikti bent jau minimalius duomenis – norimą interneto spartą bei vietovę, kurioje turėtų būti tiekiamas interneto ryšys. Tačiau, tinklapyje myplan.lt galite gaišti ypač didelį informacijos kiekį, kuris padės susipažinti su interneto paslaugų užsakymo subtilybėmis Lietuvoje. Kadangi paslaugų teikėjų yra ne vienas ir ne du, būtina pasižiūrėti ką siūlo kiekvienas iš jų. Geriausia būtų rinktis mobilųjį – 4G internetą, nes jis turi ypač daug privalumų, kuriuos pabrėžiame žemiau.

4G internetas dabar veikia ypač greitai, o geriausia tai, kad juo naudotis galima praktiškai visoje Lietuvoje. Mobiliojo ryšio operatoriai ir ne tik siūlo šį internetą tiek namams, tiek verslui, tiek ir pavieniams asmenims, kurie juo naudotis nori nevaržant judėjimo laisvės. Paprastai tariant, mobilusis 4G internetas skirtas tiems, kuriems gali pasitaikyti atvejų, kuomet teks kažkur išvykti Lietuvos ribose.

Kalbant apie namų internetą, 4G pasirinkimas būtų naudingiausias. Paprastai kalbant, nereikės jokių laidų, o taip pat nereikės vesti jokių interneto linijų. Šis internetas pajungiamas ypač paprastai ir tam nereikia jokių specialistų. Pavyzdžiui, užsakant internetą iš mobiliojo ryšio operatorių, jums bus atsiunčiamas modemas ir SIM kortelė. Tuomet jums reikės tą kortelę įdėti į patį modemą. Galiausiai, įjungsite į elektros lizdą ir paspausite įjungimo mygtuką. Viskas – tokiu principu pajungiamas internetas. Galiausiai jums liks tik prisijungti įrenginį per WI-FI suvedant slaptažodį ir tiek.

Namams skirtas 4G internetas taip pat naudingas ir dėl to, kad perkėlimo atveju nereikės dėl nieko nerimauti. Pavyzdžiui, plačiajuosčio interneto perkėlimo atveju jums teks kreiptis į interneto paslaugų teikėją, jog būtų atsiųsti specialistai. Tai gali kainuoti papildomai. 4G modemai pajungiami kur tik panorėsite ir nereikės į nieką kreiptis. Geriausia tai, kad tokios interneto kainos yra vienos mažiausių, o planų pasirinkimas – vienas plačiausių. Galite rinktis tiek ribotą, tiek ir neribotą duomenų kiekį.